Milý birmovanec

Súčasťou prípravy k prijatiu Sviatosti birmovania je aj pravidelná účasť na nedeľných sv. omšiach a znalosť Biblie. Preto je potrebné, aby si sa každú nedeľu zúčastnil na sv. omši a snažil sa zapamätať čítania z Biblie, hlavne Evanjelium. Stiahni si pracovný list "Škola Evanjelia" a vypracovaný mi ho pošli podľa pokynov. Od nedele 26.9.2021 vrátane, každú nedeľu.
Škola Evanjelia v DOC - súbor vo formáte ".doc" vhodný na stiahnutie pre tých čo majú operačný systém windows a kancelársky balík Microsoft Office
Škola Evanjelia v ODT - súbor vo formáte ".odt" vhodný na stiahnutie pre tých čo majú kancelársky balík LibreOffice, alebo OpenOffice ktoré bežia hlavne na linuxových operačných systémoch, ale dajú sa nainštalovať aj na windows
Škola Evanjelia v PDF - súbor vo formáte ".pdf" vhodný na stiahnutie pre tých čo budú vypracovávať pracovný list ručne bez počítača.


Milý birmovanec, dávam do pozornosti ďalšiu videokatechézu o Svätom písme, z ktorej si treba osvojiť všetky uvedené informácie a úlohy. Opäť je to katechéza prvotne určená pre prvoprijímajúce deti, ale informačne a vedomostne je rovnako dôležitá aj pre teba ako birmovanca. Tie vedomosti a úlohy budú súčasťou vedomostnej previerky, keď sa covid trochu stiahne.
Nech Ťa Boh žehná.
Kamil Lieskovský, farár

Biblia - videokatechéza (23.10.2021)


Existuje Boh? - úvod


Existuje Boh? - videokatechéza


Prihláška na birmovku v editovateľnom formáte ".doc"
Prihláška na birmovku vo formáte ".pdf"